III ZLOT SNSW

Zlot Skazanych na Street Workout, który miał się odbyć w marcu niestety został przeniesiony na inny termin z powodu pandemii. Na szczęście 20 czerwca udaje nam się spotkać na wydarzeniu, które ze względu na limity zebrało tylko i aż 150 osób!
Wszystko przebiegło według planu. Po raz kolejny zjechali się Liderzy wraz z Klubowiczami z całej Polski aby spędzić wspólnie miło czas. Obecni byli reprezentanci Przemyśla, Przeworska, Krakowa, Sanoka, Jasła, Tarnogrodu, Zakopanego, Mielca i kilku innych Polskich miast. Mieliśmy niesamowite szczęście, bo słońce towarzyszyło nam przez całe 4 godziny.
Rozgrzewkę poprowadził dla nas gość specjalny Bartek Kruk – Street Workout, następnie odbył się godzinny pokaz, a zaraz po pokazie odbył się piknik i luźny trening, gdzie każdy miał okazję pochwalić się swoimi umiejętnościami sportowymi, dodatkowo można było wymienić się wrażeniami. Na pożegnanie pompowaliśmy z Bartkiem pod Bring Sally Up, które jest już standardowym elementem każdego z tego typu sportowych spotkań.
Podczas wydarzenia kilku zaprzyjaźnionych fotografów robiło nam zdjęcia, nagraliśmy ujęcia do teledysku i filmu motywacyjnego, który już pojawił się na naszym kanale YouTube.
Ale to nie wszystko, bowiem w międzyczasie, kiedy przygotowywaliśmy się do ZLOTU, dzięki współpracy naszych Liderów powstał nowy projekt PrzeKot. Biznes, z którego duża część zysków będzie przeznaczona na rozwój naszej organizacji społecznej.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w wydarzeniu i zapraszamy na kolejny IV ZLOT SNSW, który odbędzie się już w 3-go października w Warszawie na placu Street Workout pod Mostem Świętokrzyskim.

 

Please follow and like us: