ZLOT W RZESZOWIE 2018

Obecny rok jest przełomowym dla naszej społeczności. Największa nasza aktywność notowana była w minione wakacje, kiedy to doszło do pierwszego spotkania czterech podkarpackich grup Skazanych na Street Workout. 9 września na Rzeszowskie bulwary przyjechali przedstawiciele grup z Jasła, Sanoka, Przemyśla oraz Stalowej Woli.

 

Miejsce nie zostało wybrane przypadkowo, otóż znajduje się tam park do street workoutu, gdzie jeszcze nie tak dawno oficjalnie otwieraliśmy sezon. Celem spotkania było przede wszystkim lepsze poznanie siebie nawzajem, wspólny trening oraz wymiana doświadczeń.

Omówiono sprawy bieżące oraz wyznaczono nowe plany i cele na najbliższy czas. Przez cały ten czas, krok w krok za naszymi ruchami podążały migawki kamer oraz aparatów fotograficznych. Sporą część tych efektów można oglądać po dziś dzień na naszych profilach na Facebooku oraz Youtube, jesteśmy także aktywnymi użytkownikami Instagrama.

Kolejnym punktem niedzielnego spotkania była nasza odpowiedź na zaproszenie na targi na G2 Arena w Jasionce. Pokrótce omówiliśmy podstawy ćwiczeń kalistenicznych, przeprowadziliśmy krótką mowę motywacyjną oraz pokazaliśmy nasze umiejętności co było dla nas ogromnym doświadczeniem i jednocześnie wielką ekscytacją.

W trakcie targów przyłączyliśmy się także do treningu prowadzonego przez trenerów z sieci siłowni fitness Calypso. Po zakończonych targach wspólnie powróciliśmy na bulwary, gdzie podsumowaliśmy cały dzień. Dodatkowo wykonaliśmy kilka ujęć i wspólnie udaliśmy się zasilić nasze organizmy w wartości odżywcze. Następnie rozjechaliśmy się w swoje strony.

Artykuł: Marcin Pałac

Please follow and like us: