PODSUMOWANIE ROKU 2019

Rok 2019 był dla nas wyjątkowy, ponieważ dołączyły do nas nowe miasta, a my otworzyliśmy oficjalnie kilka Klubów Sportowych.

Zacznijmy jednak od początku roku. 11-go maja mieliśmy przyjemność spotkać się w Rzeszowie z 6-krotnym Mistrzem Polski Street Workout – Mateuszem Płachtą, znanym pod pseudonimem Kura Workout 🔥

Nowe znajomości, miło spędzony czas w gronie ludzi z tą samą pasją 👉 WIDEORELACJA

Dnia 19-go maja uczestniczyliśmy w  OTWARCIU SEZONU STREET WORKOUT W RZESZOWIE. Poznaliśmy na nim wspaniałych ludzi i bawiliśmy się rewelacyjnie pomimo tego, że była ulewa z piorunami.

11-go lipca 2019 otworzyliśmy wakacyjny sezon w Jaśle, na który przyjechali goście z Krakowa, Przemyśla, Stalowej Woli, Rzeszowa, Krosna i Sanoka. Zawody poprowadził mistrz Polski 2016 – Maksym Riznyk wraz ze swoją żoną Karlą  👉 Zobacz wideorelację

13-go lipca otworzyliśmy oficjalnie park i sezon Street Workout w Przeworsku, a dzień później otworzyliśmy sezon Street Workout w Przemyślu.

28 września zrobiliśmy pierwsze mistrzostwa Street Workout w Przeworsku. Czas spędzony razem wiele nas nauczył, a my nabraliśmy większej pewności siebie.

W listopadzie zrobiliśmy drugi zlot, podczas którego spotkali się reprezentanci takich miast jak Rzeszów, Sanok, Krosno, Dynów, Jasło, Przemyśl i Mielec.

Na spotkaniu poznaliśmy się lepiej, zrobiliśmy wspólny trening i podjęliśmy decyzję, że kolejne zloty będą się odbywać kwartalnie. Przygotowujemy się właśnie do zlotu wiosennego, na który przyjadą nasi sprzymierzeńcy z kilkunastu miast Polski, a naszym gościem specjalnym będzie obecny Mistrz Świata Street Workout (kat. siłowo-wytrzymałościowa) – Bartek Kruk 😍

Przygotowania do spotkania trwają. Przewidujemy, że to będzie nasz największy dotychczasowy zlot, dlatego nie możemy się już doczekać tego wyjątkowego dnia czyli soboty 21.03.2020.

To będzie wielki dzień dla nas wszystkich. Tymczasem szukamy sponsorów i partnerów, którzy chcieliby nas wesprzeć w budowaniu lepszego świata. Jeśli chciałbyś zostać naszym Aniołem Street Workout’u prosimy o kontakt przez FORMULARZ.

Do zobaczenia w marcu!

Dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku 👈

Please follow and like us: